logo
Aktuality ze světa folkloru, folklorní soubory, folklorní festivaly a akce,
folklorní CD, MC, publikace, zvyky a pranostiky, kuchařka...
Český rok

Novinky
Folklorní soubory I.
Folklorní soubory II.
Folklorní kalendář
Folklorní festivaly
Festival Tradice
Folklorní CD a MC
Folklorní fotogalerie
Folklor v éteru
Folklorní publikace
Folklorní kuchařka
Zvyky a pranostiky
Lidé ve folkloru
Folklorní oblasti
Slovensko
Archiv příspěvků
Krátké pozvánky

Kontakt
Pro registrované

ETNOSALAŠ 06

se koná na Salaši Travičná nad obcí Tvarožná Lhota pod rozhlednou Travičná v sobotu 28.7.2007 od 10.00. Projekt v areálu obnovené salaše kopaničářů v Bílých Karpatech chce připomenout blízkost a význam dovedností a schopností našeho i vzdáleníějších etnik v dnešní globální době. A to všemi smysly!
Na programu jsou připraveny: etnické řemeslné workshopy a dílny: řezba, malba přírodnin, korálky, batika, výroba bubnů, dijeridou aj; smyslová stezka, bylinné léčebné procedury včetně dýmu a mastí.

Součástí akce budou roztodivné hry pro děti a dospělé, ukázka domácí výroby chleba, sýra a medu! Zájemci zkusí i fyzické schopnosti pro přežití přírodních lidí na provazové stezce, lanovkách a lávkách či horolezeckém stromu i při chytání rybiček.

Po celou dobu bude hrát etnohudba a bude možné se svézt na koních malých i velkých. Občerstvení bylinami, čajem, pivem, medem, vínem, uzeninami, sýrem i dýmem zajištěno!
Vstupné 30 Kč.
Akce se koná za každého počasí !
Pořádá INEX - Sdružení dobrovolných aktivit za podpory obce Tvarožná Lhota a Mikroregionu Strážnicko. Kontakt: bkarpaty@c-box.cz ; 724162265
Zveřejněno 19.07.2007 v 06:00 hodin

ČESKY DEUTSCH ENGLISH POLSKI

logo

POZVÁNKY
***********
Copyright 1998-2024 © Aleš Mokren a Luděk Šorm