logo
Aktuality ze světa folkloru, folklorní soubory, folklorní festivaly a akce,
folklorní CD, MC, publikace, zvyky a pranostiky, kuchařka...
Český rok

Novinky
Folklorní soubory I.
Folklorní soubory II.
Folklorní kalendář
Folklorní festivaly
Festival Tradice
Folklorní CD a MC
Folklorní fotogalerie
Folklor v éteru
Folklorní publikace
Folklorní kuchařka
Zvyky a pranostiky
Lidé ve folkloru
Folklorní oblasti
Slovensko
Archiv příspěvků
Krátké pozvánky

Kontakt
Pro registrované

BALDRIÁNOVÁNÍ S JAREM

ve středu 17. listopadu se od 18:00 hod. v Kulturním domě Dubina v Pardubicích uskuteční představení ve kterém uvidíte domácí Baldrián s premiérou pásma "O dvanácti měsících" a hostující Folklorní soubor JARO z Ústí nad Orlicí.
BALDRIÁNOVÁNÍ S JAREM je název pořadu, který se uskuteční ve středu 17. 11. 2010 od 18:00 hod. v Kulturním domě Dubina v Pardubicích. Uvidíte v něm domácí Baldrián a hostující Folklorní soubor JARO z Ústí nad Orlicí.
Baldrián v premiéře uvede nové pásmo "O dvanácti měsících" zpracovávající období kalendářního roku, soubor JARO "Korbelíčku, korbeli" - scénické zpracování věčného mužského dilema mezi ženou a půllitrem.... V programu dále v podání Jara uvidíte pásmo lidových tanců z Podorlicka "Do kola", baldriánový "Hop, hej masopust" i vícehlasé zpívání. Po skončení divadelní části programu hrají spojené muziky obou souborů k zábavě "u baru".
Za vstup děti do šesti let neplatí, pro studenty, seniory a členy folklorních souborů je vstupné 50 Kč, ostatní dospělí 80 Kč
Zveřejněno 07.11.2010 v 20:56 hodin

ČESKY DEUTSCH ENGLISH POLSKI

logo

POZVÁNKY
***********
Copyright 1998-2024 © Aleš Mokren a Luděk Šorm